Mobil Sporcu nedir?

Mobil Sporcu Bulut (Cloud) tabanlı çalışan Yönetim Programı olup Android ve Apple Store’da bulunan MobilSporcu uygulaması ile eş zamanlı çalışır.

Mobil Sporcu için kurulum gerekir mi?

Hayır. Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurumunuzu işte, evde, seyahatte ve hatta faaliyetlerinizin yoğun olduğu turnuvalarda bile yönetmeye devam edebilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır?

12 aylık sözleşme kapsamında size hitap eden paketi seçerek üye olunmaktadır. Bu sistem sayesinde, üyelerin hata ve güncelleme istekleri Elips Bilişim tarafından değerlendirilmekte ve ücretsiz olarak üyelerin kullanımına sunulmaktadır.Sistemin 7/24 faal ve online olması adına yazılım ve server hizmetleri için; teknik destek, bakım ve idame hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır.

İlave ücretlendirme ile karşılaşır mıyım?

Hayır. Sözleşme kapsamında üyelerimize teknik destek hizmetleri ücretsiz sunulmaktadır. Sistemin 7/24 faal ve online olması adına yazılım ve server hizmetleri için; teknik destek, bakım ve idame hizmetleri de firmamızca yapılmaktadır.

Mobil Sporcu'da hangi roller vardır?

Yöneticiler için web adresinden girilen “Yönetim Paneli”, antrenörler için uygulamadan girilen “Antrenör” rolü, veliler için ise yine uygulamadan girilen “Veli” rolü mevcuttur. Antrenör ve Veliler/Üyeler aynı programdan giriş yaparlar. Kullanıcı adına göre rolleri otomatik tanımlanır.

Mobil Sporcu'da hangi roller vardır?

Yöneticiler için web adresinden girilen “Yönetim Paneli”, antrenörler için uygulamadan girilen “Antrenör” rolü, veliler için ise yine uygulamadan girilen “Veli” rolü mevcuttur. Antrenör ve Veliler/Üyeler aynı programdan giriş yaparlar. Kullanıcı adına göre rolleri otomatik tanımlanır.

MobilSporcu uygulamasının bildirim özelliği var mı?

Evet. Yönetim paneli ve uygulama üzerinden yapılan işlemler kullanıcılara sesli ve görsel bildirim ile ikaz edilir. Bu özellik programdan çıkış yapılsa da çalışmaya devam eder.

Birden fazla şubem varsa ayrı mı üye olmak gerekiyor?

Hayır. Birden fazla şubenizi tek hesaptan yönetebilirsiniz. Dilerseniz tüm şubelerinizi yönetirken, her bir şube için ayrı yönetici de atayabilirsiniz.  

Mobil Sporcu hangi kurumlar için tasarlandı?

Hareketin yoğun olduğu spor okullarının üye kayıt ve bilgilendirme işlemlerinin daha etkin yapabilmesi için tasarlandı.

MobilSporcu SMS hizmeti var mı?

Evet. NetGsm iş ortaklığı ile tasarlanmış Türkiye’nin en gelişmiş SMS yönetim sistemine sahibiz. Doğum günü kutlama, aidat hatırlatma ve ödeme bildirimleri, duyuru ve mesjların SMS ile de gönderimi, yeni kayıt bildirimleri, duyuru ve anket gönderimi, yoklama bilgilerinin gönderimi, katılım duurm raporu gibi SMS gönderim özellikleri mevcuttur.

Kurum içersinde yetkilendirme yapılabiliyor mu?

Evet. Kurum içerisinde farklı görevleri olan kullanıcılar için (muhasebeci, kulüb doktoru vb.) farklı yetkilendirme yapılabilmektedir.

Kullanıcı hareketlerini görebiliyor muyum?

Evet. Yönetici olarak tüm eğitmen ve üyelerinizin program üzerinde yaptıkları her bir işlem kayıt altına alınır. Tarih bazında her bir kullanıcı hareketini görebilirsiniz.

Bir üyeye birden fazla veli tanımlayabilir miyim?

Evet. Aynı üye için sınırsız veli tanımlaması yapabilirsiniz. Bu sayede tüm veliler kendi telefonlarından ayrı ayrı fakat aynı üyeyi takip edebilir. Tüm işlemler eş zamanlı olarak tüm velilere gönderilir.

Aynı veli tüm çocuklarını takip edebilir mi?

Evet. Aynı veli için birden fazla üye tanımlaması yapılabilir. Veli tek hesaptan tüm çocuklarını takip edebilir. Farklı hesap tanımlamasına ihtiyaç yoktur.

Fotoğraf paylaşılabilir mi? Sınırlı mı?

Faaliyet fotoğraflarınızı uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz. Fotoğraf depolama alanınız sınırsızdır.

Üyem kayıt siler veya dondurursa kaydını silmek zorunda mıyım?

Hayır. Üyeliğini sonlandırmak veya dondurmak isteyen üyelerinizle iletişimi kaybetmemek için ilgili üyeyi PASİF durumuna alabilirsiniz. Böylece ilgili üye için tüm işlemler durdurulur. Tekrar AKTİF yapıldığında eski verileri gösterilmeye devam edilir.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri

0850 346 52 85 / 0545 446 52 85

SAKARYA Teknokent

Sakarya Teknokent A.Ş. B Blok 111 No.lu Ofis

instagram

youtube

t

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Gizlilik Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Çerez Politikası

(*) Zorunlu Alanlardır

1 + 12 =

Bu hizmet kapsamında ELİPS BİLİŞİM kişisel verileri, 6698 numaralı ve 24.03.2016 tarihli "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" uyarınca işleyeceğini taahhüt eder.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN.